O nas

Biuro Podróży Eurotop

Chcesz mieć z wakacji wspaniałe wspomnienia? Przyjdź do nas – spełnimy Twoje marzenia.
Dołącz do naszych zadowolonych klientów, którzy podróżują z nami od 2000 roku.

Szanowni Państwo !

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie z nadzieją, że znajdziecie dla siebie coś interesującego i często będziecie do nas wracać. Szczególnie miło witamy tych z Państwa, którzy trafili do nas po raz pierwszy i liczymy,  że zechcecie Państwo dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów.

Biuro Podróży Eurotop działa od 2000 roku. W ciągu wielu lat istnienia wypracowaliśmy sobie dobrą pozycję na rynku, a przede wszystkim uznanie Klientów. Naszą dewizą jest zawsze służyć pomocą przy wyborze wakacji, a zadowolenie Klientów z dobrze wybranych wakacji dają nam największą satysfakcję.

Należymy do Konsorcjum Wielkopolskich Biur Podróży skupiającego najlepsze biura z Wielkopolski. Nasze wieloletnie doświadczenie i fachowa obsługa zostały docenione przez touroperatorów poprzez przyznanie nam wielu wyróżnień.

Posiadamy największy wybór ofert różnych touroperatorów, zajmujemy się sprzedażą biletów autokarowych i lotniczych, a poza tym organizujemy wycieczki szkolne, wyjazdy dla grup na zamówienie, jak również oferty szyte na miarę.

Tyle w skrócie o nas, a teraz chcielibyśmy dowiedzieć się jakie są Wasze wymarzone wakacje ? Zapraszamy więc do zapoznania się z naszym serwisem oraz naszą ofertą i czekamy na Państwa pytania, aby móc spełnić wakacyjne marzenia…

Katarzyna Mencel-Zielińska z załogą biura podróży Eurotop.